מילוי עיבוי שפתיים

מילוי שפתיים  או עיבוי שפתיים מתבצע עם חומרים הנותנים נפח. ישנם מספר סוגים של חומרי מילוי בהם משתמשים והנפוצים ביותר הם הסיליקון והחומצה ההיאלורונית:

1. סיליקון נוזלי: חומר מילוי הנשאר באופן קבוע. עיבוי השפתיים נעשה באופן הדרגתי ביותר על מנת להגיע לתוצאה טובה. אולם, למרות המחיר הנוח, והתוצאה הקבועה, ההמלצה שלי היא לא להשתמש בזה: ישנם סיבוכים רבים היכולים לנבוע מסיליקון כולל נדידת החומר, הווצרות עודפי רקמה באזורים מסויימים היכולים לגרום לעיוות או חוסר נוחות, זה עלול לגרום לגושים וכמו כן עלול להיות זיהום במקום שיופיע מידי פעם ויגרום לנפיחות כאבים ומוגלה. אם זה לא הכל, אז צריך לקחת בחשבון שגם הפנים שלנו משתנות עם הזמן וכך גם הטעם האישי בעובי השפתיים. הדרך היחידה להפתר מהסיליקון שהוזרק היא באמצעות ניתוח להסרתו פעולה שמשאירה צלקת ארוכה.
 
2. חומצה היאלורונית: ישנם חברות רבות המשווקות חומצות היאלורוניות ובהן רסטילן, סטילאז, תיאוסל, גובידרם ועוד. החומרים האלו הם טבעיים ומחזיקים בשפה בסביבות חצי שנה. תופעות לוואי אפשריות לאחר טיפול הינן: שטפי דם, אסימטריה, וגבשושיות קטנות תת עוריות. כמובן שכמו שהחומר הוא זמני, כך גם תופעות הלוואי המלצה שלי היא כמובן אופציה מספר 2 שימוש בחומצה היאלורונית
מילוי שפתיים

לקביעת ייעוץ מלאו את הפרטים

התקשרי עכשיו לפרטים נוספים ללא כל התחייבות מצדך

לא מצאתם מה שרציתם? תרצו שנחזור אליכם?

או תשאירו פרטים