חומצה היאלורונית

מילוי קמטים

אחת התופעות הראשונות שמאפיינות את ההתבגרות  מבחינת מראה היא אובדן נפח בפנים. האזורים בהם ניתן לראות את השינויים הם: באזור ארובות העיניים, ברקות, בלחיים ובאזור הפה. השינויים האלו מתחילים לרוב בסביבות גיל השלושים, ומתגברים עם הזמן. באזור העיניים אובדן הנפח עלול ליצור מראה עייף, נפילה קלה של הגבות, עודפי עור קלים בעפעף העליון, ושקעים מתחת לעיניים. באזור הלחיים אובדן הנפח יוצר מראה פחות חיוני, עצמות הלחיים פחות מודגשות ומלאות, נפילה של הלחי והדגשה של הקמט שבין האף לפה.באזור הפה אובדן הנפח מתבטא בזויות פה נמוכות יותר, קמטים המופיעים בין הפה לסנטר, קמטוטים קטנים בשפה העליונה (יותר אצל מעשנות), ושפתיים דקות יותר מבעבר. הטיפול בשינויים אלו תלוי בדרגת החומרה שלהם. במקרים קלים ועד בינוניים ניתן לרוב להסתפק בהחזרת נפח לפנים. במקרים הקשים לרוב עדיף יהיה לבצע ניתוח לטיפול בבעיה. לעיתים ניתן לשלב את הניתוח עם הזרקת חומר מילוי.

איזה חומרי מילוי קיימים?

ישנו מגוון רחב של חומרים בשימוש למתן נפח, אולם ללא ספק השומן העצמי והחומצה ההיאלורונית הינם בשימוש הרחב ביותר. שני החומרים האלו הם טבעיים, בטוחים לשימוש, ונותנים תוצאות מעולות וטבעיות. פרט לשומן טבעי וחומצה היאלורונית קיימים בשימוש גם חומרים נוספים כגון סיליקון, חומרי מילוי על בסיס קולגן, רדיאס ועוד. לכל אחד מחומרים יתרונות וחסרונות שונים. מומלץ לברר אודותם טרם השימוש. ניתן לקבל מידע נוסף אודות השתלת שומן בעמוד נפרד.

כיצד מבוצע הטיפול?

הטיפול עם חומצה היאלורונית מבוצע במרפאה. טרם הטיפול מומלץ למרוח משחת אלחוש מקומי להקלה על הכאב. משך הטיפול הוא כחצי שעה. ביום הטיפול מומלץ להמנע משתייה חמה וספורט. ההשפעה של החומצה ההיאלורונית היא מיידית, אולם לעיתים נוצרת בצקת קלה שחולפת לאחר מספר ימים בודדים.

למשך כמה זמן הטיפול מחזיק בחומצה היאלורונית?

משך פעילות החומר הינו אינדווידואלי ונע בין ארבעה חודשים לבין שנה וחצי, תלוי במיקום ההזרקה ובמהירות הספיגה אצל המטופל/ת.

מהן תופעות הלוואי העיקריות בטיפול בחומצה היאלורונית?

תופעות הלוואי העלולות להווצר לאחר הטיפול בחומצה היאלורונית הינן שטף דם מקומי היכול להמשך עד שבועיים לאחר הטיפול, אסימטריה קלה, תחושת גבשושיות מתחת לעור. לעיתים רחוקות יותר עלולה להיות גם פיגמנטציה בעור. תופעה זו שכיחה יותר בעקבות חשיפה לשמש, ועל כן מומלץ להשתמש במקדם הגנה סביב הטיפול. בשל תופעות לוואי אלו, במידה ומתוכנן ארוע משמעותי קרוב, מומלץ לבצע את הטיפול לפחות  שבועיים עד חודש לפניו.

החומרים בהם אני משתמשת במרפאתי: כל החומרים בשימוש במרפאתי הינם מהשורה הראשונה.  

לשאלות נוספות ניתן להשאיר פרטים בעמוד "צור קשר".

לקביעת ייעוץ מלאו את הפרטים

התקשרי עכשיו לפרטים נוספים ללא כל התחייבות מצדך

לא מצאתם מה שרציתם? תרצו שנחזור אליכם?

או תשאירו פרטים