מתכננת לעבור ניתוח הגדלת חזה? איך בוחרים שתל מתאים?

הגדלת חזה

קיימים סוגים רבים של שתלי סיליקון המשמשים בניתוח הגדלת חזה . השתלים יכולים להיות עגולים או שתלים אנטומיים (כלומר אסימטריים, כאשר החלק הבולט ביותר בשליש התחתון של השתל), שתלים חלקים או שתלים מחוספסים, שתלים רכים או קשים. השתלים עצמם באים במגוון נפחים, בקטרים ובגבהים שונים. 

בזמן היעוץ, המנתח הפלסטי יבחן את צורת השד ביחס לבית החזה וגוף האישה, ויבצע מספר מדידות. יש לבחון את מיקום הפיטמה-עטרה ביחס לנפח של השד, רוחב בסיס השד ביחס לרוחב בין החזה, גובה השד, מידת גמישות העור, נפח השד הטבעי ומרקם השד הטבעי. לאחר שנלקחו כל המרכיבים האלו בחשבון, מתייחסים לרצון המטופלת – נפח וצורת החזה להם היא שואפת. את הנתונים ניתן להקליד לתוך תוכנת מחשב המסייעת בהצגת האפשרויות השונות. ברוב במקרים ניתן להסתפק בשתל עגול להגדלת חזה, הזול יותר משתל אנטומי. 

את השתל ניתן לשים מעל שריר בית החזה או מתחתיו. שריר בית החזה מהווה כיסוי נוסף לשתל במידה ונפח השד קטן, על מנת ליצור תחושה טבעית יותר. במידה ויש שדיים טובולריים (בעלי בסיס צר, עם פטמה ועטרה גדולים ובולטים, וחסר של נפח בחלק התחתון של השד), ישנה עדיפות לשימוש בשתלים אנטומיים. ניתוח הגדלת חזה דואג לתוספת נפח בלבד לשד. 

הניתוח אינו מרים את החזה. במידה והחזה נפול, כדאי לשקול ביצוע פעולה נוספת להרמת החזה במהלך הניתוח להגדלתו. את ההרמה מבצעים בעזרת הסרת חלק מעודפי העור ומיקום מחדש של הפטמה והעטרה כך שיהיו במקום הבולט ביותר על גבי השד.

שתל סיליקון

לקביעת ייעוץ מלאו את הפרטים

התקשרי עכשיו לפרטים נוספים ללא כל התחייבות מצדך

לא מצאתם מה שרציתם? תרצו שנחזור אליכם?

או תשאירו פרטים