הגדלת חזה ושיפור הדימוי העצמי

נשים, ולעיתים גברים כאחד, תופסים מבנה גוף של אישה סקסית ככזה עם חזה מלא וגדול. 

אישה בעלת חזה קטן עלולה להרגיש מבוכה וביישנות ביחס למבנה הגוף שלה.

כאשר חזה קטן מעיב על חיי השגרה ומעכיר אותם נפגעת ונפגמת איכות החיים. כאשר אישה עם חזה קטן נמנעת ללבוש בגדים שמוצאים חן בעיניה רק משום שהם עלולים, חלילה, לחשוף חזה קטן, וכאשר נשים בעלות חזה קטן נמנעות ללכת לים או לבריכה בבגדי ים מחשש שייראו בלתי נשיות מספיק- מתקיימים, לתפיסתן, תנאים הכרחיים ומספיקים גם יחד לביצוע ניתוח ההגדלה.

נשים רבות חשות לאחר ניתוח הגדלת החזה כי מדובר לא רק בשינוי קוסמטי ואסתטי חיצוני אלא בשינוי פנימי עמוק ומהותי. דימוי הגוף העצמי נובע בעיקר מהאופן שבו אישה תופסת את עצמה ביחס למה שנראה לה כנורמה הרווחת. כל עוד החזה שלה קטן, לטעמה, היא חשה לא נורמטיבית, חריגה, מוקצה. אי הנוחות הכרוכה בהיותה בעלת חזה קטן עלולה לגרום לה למצבי רוח דיכאוניים. שמחת החיים שלה נעכרת ואיכות החיים שלה נפגמת.

חשוב לדעת, כי בניתוח להגדלת החזה יש פוטנציאל לסיכון, לתקלות ולסיבוכים. בשל ההשלכות העשויות או עלולות לנבוע מניתוח כזה חשוב לדעת כי ההשפעות הפיזיות והפסיכולוגיות הכרוכות בה לא רק מצדיקות אלא מחייבות קבלת החלטה מושכלת.

הגדלת חזה הפכה בשנים האחרונות לאחד הניתוחים הקוסמטיים הפופולאריים ביותר. זכות האדם על גופו אינה שנויה במחלוקת ואינה מוטלת בספק, אבל מאחר שמדובר בניתוח כירורגי יש חשיבות רבה ליידע את המועמדת לניתוח על אודות כל ההיבטים הכרוכים בו.

בשורה התחתונה: לצורך קבלת החלטה מושכלת, יש להיוועץ עם רופאה פלסטיקאית על ההיבטים של הניתוח, היתרונות והחסרונות, ההשלכות, טיפולים עתידיים שיתכן ותזדקק להם, וכן התוצאה העתידית שתתקבל בעקבות הניתוח.

לקביעת ייעוץ מלאו את הפרטים

התקשרי עכשיו לפרטים נוספים ללא כל התחייבות מצדך

לא מצאתם מה שרציתם? תרצו שנחזור אליכם?

או תשאירו פרטים